Pubg Mobile Lite Hakkında Genel Bilgi

Pubg mobile lite sürümünün diğerlerinden farkı, seviyesi az olan performanslı mobil cihazlarda oynanabilmektedir. Cihaz dendiğinde kastedilen akıllı telefonlar ve ya tabletlerdir. Bu oyunu son derece titizlikle yürüttüğü çalışmalar sonucunda ortaya çıkaran Un Real Engine oyun motoru ile hazırlanmıştır. Bu oyun size zamanınızı düzgün ve keyifli bir şekilde geçirmenizi sağlayacaktır. Bu oyunu indirilebilen tek yer Google Play Store ve App Store olmaktadır. Pubg mobile lite için yüksek performans gerekmediğinden oyunun kendi kalitesinden de bir şey kaybetmeden size güzel bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Oyunu İndirmek Ücretsiz !

Bu oyunu indirdikten hemen sonra ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun içerisinde reklamsız oynama seçenekleri bulunduğundan herhangi bir sıkıntı yaşamadan kaliteli ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamanız mümkündür.

pubg lite mobile
Pubg Mobile Lite ile Pubg Arasındaki Fark Nedir? Pubg Mobile Lite Hakkında Her şey.

Pubg Mobile Lite Nasıl Oynanır?

Player Unknows Battlegrounds Pubg Lite’ın açılımıdır. Bu bilgisayar versiyonundaki tüm özellikleri taşıyan ve kalitesinden bir şey kaybetmeyen bir mobil oyundur. Bu oyunu oynamak için yüksek performansla çalışan akıllı bir telefona ve ya tablete ihtiyacınız olmayacaktır. Oyun mobil ve tabletlerden daha rahat oynanabilsin diye geliştirilmiştir. App Store ve ya Google Play Store üzerinden indirdiğiniz oyuna başlamak için yapılması gereken karakter oluşturma kısmı en başta gelir. Böylece Pubg Lite oyununa katılmış olursunuz. Oluşturduğunuz karakteri kendinize uygun seçtiğinize emin olmanız sizin faydanıza olacaktır.

Bu oyunun mücadele biçimi de bilgisayar oyununda olduğu gibidir. İsterseniz takım halinde isterseniz tek başınıza mücadeleye devam edebilmektesiniz. Birçok farklı haritadan birini seçebilir oynadığınız oyunu çeşitlendirebilirsiniz. Böylece oyun kaliteniz artmış olur. Sol başparmağınız karakterinizin yönlendirilmesi işine yaramaktadır. Sağ başparmağınız ise silahınızı yönlendirmeye yarayacaktır.

pubg mobile lite

Pubg Lite Oyununun Bilinmeyen Yönleri Nelerdir?

Pubg mobile lite hakkında bilinmeyenler denilince akla ilk gelenin sunucular olduğunu belirtmek gerekmektedir. Sunucular AWS merkezlerine yerleştirilecektir. Bununla birlikte oyunculardan gelen dönüşlere göre farklı yerleştirmelerde olabileceğini söylemekte fayda var. Diğer bir soru maç eşleştirmeleri hakkındadır. Buna göre maç yerleştirmelerinin nasıl çalışacağı merak konusu olmaktadır. Maç eşleştirmeleri, Türkiye oyuncularının sadece onlara özel bir sunucuda toplanması üzerine gerçekleşecektir.

İlgili Yazı:  Pubg Lite FPS Gösterme Nasıl FPS Ayarları Yapılır?

Bu konu genelde değişen ve sürekli gelişen bir alan olmaktadır. Akla gelen üçüncü bir soru ise tüm oyuncuların oyuna katılıp katılamayacağı olmaktadır. Aslında hesap açan bütün oyuncular Türkiye’den bu oyuna katılım sağlayabilecektir. Bununla ilgili herhangi bir kuşkuya yer yoktur. Pubg lite mobile tamamen ücretsiz olarak oynanabilmektedir.

Pubg Lite süresiz ban çözümü hakkındaki yazı için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir