Pubg Lite Güncellemesi Geliyor – Yeni Silah Yeni Araç ve Yeni Modlar

Yakın zamanda Türkiye‘de çıkan Pubg lite, Oyuncuları mutlu edecek bir müjde yayınladı. 4 Haziran tarihinde büyük bir güncelleme ile yeni ve güzel özelliklerle karşımıza çıkacak. Güncellemede bizleri neler bekliyor? Pubg lite güncellemesi neler? pubg lite hataları ile başınız dertteyse hemen yazılarımıza göz atabilirsiniz.

pubg lite güncellemesi

Pubg lite Güncellemesi ile Gelenler?

Beta sürümünde olduğu için ilk olarak oyun içi iyileştirmeleri ile devam edecektir. Kullanabileceğiniz araçlar ve yeni silahlar sizler ile buluşacak. Eklenen yeni silah QBZ ve RONY Araç , Yeni modlar ile birlikte Duo Modu eklenerek hızlı ve eğlenceli bir oyun sunacak.Bu şekilde iki kişi rahatlıkla oyun oynayabileceksiniz. Gelecek güncellemeden sonra oyun içi iyileştirmeleri etkin olacak ve gelişmiş bir oyun kullanıcılara sunulacak.

pubg lite qbz yeni silah

Pubg lite ile oyun keyfi başlıyor.

Merakla beklenen ilk güncellemede süprizler bitmiyor. Oyun günleri ile her Cumartesi günü Saat 18:00‘a kadar süren büyük bir heyecanlı etkinlik başlıyor. Etkinlik süresi boyunca sizlere 2 Adet Büyükada Sandığı birde BP Boost sayesinde daha çok Puan kazanma şansı olacak.

pubg lite rony araç

Bildiğiniz üzere Pubg lite Steam üzerinde veya başka kütüphaneler’de yer almamaktadır. Bu nedenle Pubg lite internet sitesi üzerinden indirebilirsiniz.

İlgili Yazı:  PUBG Lite Hataları - PUBG Lite Hata Çözümleri

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir