Pubg Lite Ban Yedim Nasıl Açılır? Pubg Lite Hile Hataları?

Artık oyunlar içerisinde keyifli dakikalar süremiyoruz, süremeyecek hale getiriliyoruz. Bunların tek nedenleri ise Hileler, hile kullananlar reportlanarak BAN yiyorlar. Bu durumda bizim çok hoşumuza gidiyor. Aşağıda tek bir soru ve cevapları olarak yazacağım konu Pubg lite ban yedim? Nasıl açılır? Nasıl açarım? bir de Pubg lite hile hataları nelerdir?

Pubg lite ban yedim? Şimdi ne olacak ?!

Pubg lite üzerinden hile kullanarak Yasaklandıysanız o iş çok zor hatta imkansız. Pubg lite bu hilebazlığı affetmeyecektir. Sınırsız olarak kapancaktır. Ek olarak sizlere Ban yediğiniz de karşınıza gelecek mesajlar ile derleme yapacağım.

Ban yediğimi nasıl anlarım?

Ban yediğinizi oyun içerisindeyken bir hata alıp oyundan atana kadar anlamayacaksınız. Ban yediğiniz de aldığınız hata mesajları.

“CRASH DETECTED IN”  Bu hata ile bir çok kullanıcı oyuna giriş sağlayamıyor, bunların nedeni hile ile alakalı programlar kullanıldığı veya Macro düzeninin aktif olduğu için hatayı alarak giriş sağlayamıyorlar. Oyun hile karşıtı ( Programlar ) ile karşılaştığı için kapatılacak.

pubg lite hile hataları

Aşağıdaki resimde ki hatayı aldığınız zaman bilgisayarınızı kapatıp açtıktan sonra sorunu çözeceksiniz. Ama siz gene de bilgisayarınızı koruyan bir virüs programı mevcut mu göz atın.

pubg lite hile karşıtı programlar

Pubg lite hesap yasağı eğer aşağıda ki gibi bir resim görüyorsanız, Bu iş bitmiş demektir ama sadece 24 Saat ban yediniz.

pubg lite 24 saat ban

Pubg lite Süresiz Ban ( 100 Yıl )

Pubg lite süresiz ban

Pubg lite hilecilere tamamen yaptığı usulsüzlerin geri dönüşü olmayacağını gösterdi. Eğer aşağıdaki resimde gördüğünüz hatayı almışsanız. Oynadığınız cihazda artık oyun oynayamayacaksınız. Geçmiş olsun.

pubg cihaz banı

Aldığınız ban hataları üzerinde biraz düşünün. Eğer oyunlar da hile kullananlara denk geliyorsanız bu durum sizi rahatsız ediyorsa hemen link’e tıklayın ve hile kullananları nasıl ban’lata bileceğinize bakın..

İlgili Yazı:  Pubg Lite FPS Arttırma Yolları (%100) ve FPS Ayarları

Pubg lite Report ve Yasaklama TIKLAYIN

Pubg Lite Hile ( Hack ) Sürümleri Ne Zaman Çıkar?

Bir Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir