Pubg Lite Hile ( Hack ) Sürümleri Ne Zaman Çıkar?

Şimdi Pubg lite çıktığı gibi bu işin ustaları, hile bazları,hileciler,hile severler gibi bir çok uzman bu konu ile ilgileniyorlardır. Öncelikle pubg lite hilesi çıkacak mı soruları kafamızda uçuşmaya başladı bile, bizler bunları düşünürken çoktan RUS hile bazlar başladı bile. Pubg‘nin Steam versiyonun da bile hileler mevcut gerek para ile satılan veya ücretsiz şekilde kullanıcılara sunulan hileler mevcut. Gerçek oyun severler ve keyifciler bu durumdan çok mutsuz durumda olduğunu oyunların içerisinde konuşma pencereleri içerisinde yada pugb forumlarında görüyoruz. Bu anlattıklarım Türkiye konumuna geldikten sonra geçerli bir konudur!

Pubg lite hile (Hack) ve hileleri ne zaman çıkar?

Araştırmalarıma göre yakın zaman içerisinde bir çok yabancı ve aralarında Türklerin de aralarında olduğu hem gruplar hemde bireysel yazılımcılar pubg lite hile üzerine çalışmalarına başladılar.

Lite hile hatası

Hile kullanan ve lite hatalarından bir tanesi.

pubg lite hile hatası

Pubg lite’a hile gerekli mi?

Oyunların bazı kazanç kapıları hilelerdir, Steam üzerinde Online olan bütün oyunların hileleri mevcuttur. Neden !? çünkü kullanıcılar hesapları ile hile kullanıp, oyun içi huzuru bozmakla kalmaz hesaplarını banlattırırlar, gerek kullancıların reportları ile gerek Steam sisteminin Guard yazılımları ile hileleri tespit ederek hesaplarını kalıcı olarak Kapatırlar. Hesapları banlanan oyuncular yeni bir hesap satın alarak yada oyunu tekrar satın alarak oynamaya başlarlar. Bu şekilde hem Steam hem oyun yapımcısı tekrar para kazanmış olur. O yüzden online oyun platformlarında ki hileler asla bitmez, çoğumuz CS:GO veya PUBG üzerinde hilelere maruz kalarak delirmek üzere olduğumuzu biliyoruz. Ahh keşke şu hileler olmasa da keyifle oyun oynasak dediğimiz anlar keyif aldığımız anlardan daha fazla hale gelmiştir.

O yüzden Online oyun platformların da hiç bir zaman hile ve hileler bitmeyecektir. Hele ki her gün güncellenen sürümleri bitmeyecek bir online oyun olan pubg lite hack durumları devam edecektir. Bitirmeye çalışıyoruz diyen oyun yapımcısına da inanmayınız.

İlgili Yazı:  Pubg Lite Safe Mode Hatası Ne Demektir?

Ama her şeye rağmen ben bu pubg lite hack hilesini indirmek istiyorum derseniz Buyrun Tıklayarak İNDİRİN

Pubg Lite FPS Arttırma Yolları (%100) ve FPS Ayarları

Bir Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir