Pubg Lite FPS Gösterme Nasıl FPS Ayarları Yapılır?

Bildiğiniz üzere Pubg bir çok insan için bağımlılık noktası olmuştur, kimisi için kafa dağıtma,zaman geçirme ve eğlence nedenleri ile uzun saatler ile toplumdan soyutlamaya başlamıştı. Ama Pubg’nin ileri hamlesi içe Ücretsiz olan Pubg lite türkiye‘de oyuncuların önüne sunuldu. Oyun içi şu an bir çok hata ve sorun mevcut oyun Beta aşamasında olduğu için sorunlar yaratmaktadır. Mesela Pubg lite hataları – Sorunların çözümleri diğer makalelerimiz’de mevcuttur, kontrol edebilirsiniz. Şimdi Pubg lite Fps gösterme nasıl olur? Nasıl ayarlarını yapabiliriz? gibi sorulara göster anlatımlı cevaplar vereceğim.

Pubg lite ne kadar PlayerUnknown’s Battlegrounds ile bir gözükse’de aralarında kullanıcılar için Performans değerleri düşürülmüş ve minimalize edilmiştir. Pubg lite fps ile bu durumu anlamak gayat kolay Steam üzerinde olan pubg’de console ayarlarından veya oyun içerinden fps ayarları yapılmaktaydı. Pubg lite’da FPS ayarları burada daha başka bir sistem taşımakta.

Pubg lite fps gosterme ayarları ile Ekran kartınızın performansını tartabilirsiniz. Bilgisayarınızın anlık kasmalarını anlayabilmek için fps gösterme ayarları tam olarak yapılmalı, bu durumda hangi nedenlerden dolayı Fps’in düştüğünü rahatlıkla anlayabilir, bu durumda kaynaklanan nedenleri değiştirebilir veya geliştirebilirsiniz.

Pubg Lite Fps Ayarlarını Gösterme

Pubg lite ekranda fps gostermek ayarlarını 2 seçenek mevcut bunlardan bir tanesi Geforce Experience diğeri ise MSI‘dır.

Pubg lite Fps Ayarına Geforce Experience

pubg lite fps gosterme

Pubg lite’da FPS göstermek için çeşitli yazılım ve programların indirilmesi gerekiyor bu nedenle seçeneklerden biri olan Geforce ile çözümleyebiliriz. Geforce FPS bölümünden gerekli ayarları tamamladığınız taktirde, düzenlemelerinizi kaydederek oyuna girebilirisiniz.

Pubg lite FPS – MSI Afterburner

pubg fps gosterme

MSI Afterburner kullanıyorsanız, FPS bölümünden resimde gördüğünüz şekilde düzenlemeleri sağlayabilirsiniz. OSD‘de Göster bölümünü seçtikten sonra TAMAM demeniz yeterli olacaktır. Sonra oyuna girerek keyfini sürebilirsiniz.

İlgili Yazı:  Pubg Lite Giremiyorum? Pubg Lite 4 Haziran Güncellemesi

PUBG LITE Beta Testi 15 ülkede uygulandı!

PUBG LITE Beta Testi hizmetine ilk olarak 24 Ocak’ta yalnızca Tayland’da başladığımızda, hizmeti diğer bölgelerde açmak için sayısız talep aldık.

Şimdi hizmetimizi 14 Şubat’tan itibaren 9 ek ülkeye genişlettiğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu Beta Testi hizmetine eklenen ülkeler aşağıda listelenmiştir: Bangladeş, Brunei, Kamboçya, Endonezya, Laos, Malezya, Myanmar, Filipinler, Singapur.

Ayrıca, 28 Mart’ta PUBG LITE beta testini Tayvan, Hongkong ve Macau’ya genişlettik.

PUBG LITE’ın 23 Mayıs’tan bu yana Brezilya ve Türkiye’ye sunduğumuz hizmetleri daha da genişlettiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz!

Diğer bölgeler için henüz kesin bir tarihimiz olmadığı için üzgünüz. Yenilikleri, resmi kanallarımız üzerinden paylaşacağız. Bu yüzden bizi izlemeye devam edin! 

Kaynak

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir