Pubg Lite FPS Arttırma Yolları (%100) ve FPS Ayarları

Pubg lite fps ayarları ve fps arttırmak için, ilk olarak NVIDIA Ekran Kartı kullanan arkadaşlar ile başlayalım. Öncelikle Ekran kartınızın güncel olduğundan emin olmalısınız. Pubg lite fps arttırma ile oyunun keyfine varacaksınız.

Nvidia ekran kartı kullanan arkadaşlar, Nvidia Denetim Masasına girmelisiniz.

Nvidia ekran kartı kullanmayan arkadaşlar da aynı şekilde aşağıda verdiğim Yerel disk sistemi ile işlemleri yaparak FPS arttırma işlemini tamamlayabilir ve rahatlıkla oyun oynayabilirsiniz.

Nvidia Denetim Masası –> Görüntü Ayarlarını Önayarla Yap

pubg lite görüntü ayarı

Gelişmiş 3D Görüntü Ayarlarını kullan dedikten sonra sağ aşağıda Uygula seçeneğine tıklayalım.

Resimde Gördüğünüz üzere Beni oraya götür seçeneğini tıklayın.

pubg lite fps

Beni oraya götür seçeneğini tıkladıktan sonra, karşımıza seçenekler içinde bir pencere açılacaktır. Aşağıda verdiğim gerekli ayarları değiştirdikten sonra işlemimiz tamamlanmış olacaktır.

  • Doku süzme ve kalite ayarı – Yüksek performans ( olarak ayarlayın )
  • Eş yönsüz süzme – Açıksa ( Kapalı ) hale getirin.
  • Güç yönetim modu – Maximum Performans olacaktır.

Ekran kartı üzerindeki ayarlar bu şekilde olmalıdır. Şimdi Pubg lite ana dosyasına girerek fps arttırma yöntemini sağlayalım.

Pubg Lite Fps Arttırma Ayarları – AppDate

Pubg lite fps arttırma için izlemeniz gereken yol öncelikle Bilgisayarınızın Yerel Disk (C) / Diskine giriş sağlayın aşağıda sıralayacağım şekilde giriş sağlamaya çalışın ama her İşletim sisteminde aynı olmaya bilir. Siz gerekli dosyayı bulmaya çalışın.

Bu Bilgisayar – Yerel Disk ( C ) : – Users veya Kullanıcı – AppData – Local – ShadowTrackerExtra – Saved – Config – WindowsNoEditor – Gameusersettings.ini Dosyasını altta vereceğim link’de indireceğiniz aynı dosya ile değiştirmelisiniz. Değiştirdikten sonra oyuna giriş yapın oyuna girdikten sonra oyun içi ayarlarını tamamen çok düşükte kalsın bütün grafik sistemleri en düşük de kalmalı. Bu sayede daha önce 30-40 FPS alıyorsanız ayarları sağladıktan sonra rahatlıkla 70-80 FPS alacaksınız, artık rahatlıkla oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

İlgili Yazı:  Pubg Mobile Lite Hakkında Genel Bilgi

Pubg lite Fps Ayar Dosyası İNDİR

Extra olarak bilgisayarınızın Performansı artması için Jet Boost adlı programı kullanarak RAM gücünü azaltın. Bilgisayarınız da gereksiz kullanılan Ram’leri temizleyerek sizlere oyunlarda rahat bir performans sunmaya hazır durumda.

JetBOOST Tıklayarak indirebilirsiniz.

Pubg lite Fps nasıl gösterilir?

Yorumlar

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir