Steam İdle Daddy ile Para Kazan Yeni Uygulama 2019

En sevilen ve en keyifli oyunları oynadığımız ve kullanıcı sayısının neredeyse 20 milyon olduğu Steam ile para kazanabilecek bir çok yöntemler var. Bu yöntemlerden bir tanesi steam idle daddy ile para kazan İnternette bir çok anlatımı mevcut olmasına rağmen bunu bilmeyen bir çok kullanıcı var. Şahsen geçen sene ben deneyerek CS:GO ve bir kaç oyundan itemler alarak kullanmıştım.

İdle Daddy ile Nasıl Para Kazanırım?

idle Daddy ile Oyun kartlarını satarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken idle Daddy indirmeniz olacak.

Idle Daddy şu an ki kullanımı Android üzerinden devam etmektedir. Daha önce Steam Idle Master ile bu işlemleri gerçekleştiriyorduk ama artık geliştirici elini çektiği için yeni uygulama idle daddy olarak tekrar gündeme gelmiştir. Yapılması gerekenleri anlatacağım.

Idle Daddy steam üzerindeki bütün ücretli veya ücretsiz bütün oyunlarınızın Oyun kartları mevcuttur, bu oyun kartlarını sizin için toplayıp satarak para kazandırma durumu vardır. Sizler için Kart düşürüp sizin yerinize satım işlemini de kendisi yapmaktadır.

VAC/BAN : idle master kullanıcılarından benim araştırmalarıma göre VAC ban yiyen olmadı, ama siz gene de dikkatli olmalısınız.

STEAM/YASAKLAMA : Steam üzerinden her hangi bir yasaklama olmayacakır. Bu tamamen free bir kullanımdır.

Idle Daddy Açıkken Oyun Oynayabilir miyim? : Sistem üzeri bir çakışma olmaması için kapatmanız sizin için daha yararlı olacaktır. Ama bu sorun da teşkil etmemektedir.

PC üzerinden kullanabilir miyim? : PC üzerinden kullanabilirsiniz. Bluestacks indirerek bilgisayarınıza kurunuz. Kurduktan sonra uygulamalar bölümünden göreceksiniz. Oradan uygulamayı açarak ayın kullanımı sağlaya bilirsiniz.

Idle Daddy : İndirmek için Tıklayın

Steam idle Daddy Uygulama Kurulumu

steam idle başlat

Giriş yapmak için DURUM yazan kısma tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

steam idle girişi

Steam giriş bilgilerinizi doğru şekilde giriş yaptığınız taktirde, Giriş sağlanacaktır. Eğer Steam Guard kullanıyorsanız Guard ekranı gelecektir.

İlgili Yazı:  PUBG Lite Hataları - PUBG Lite Hata Çözümleri

idle giriş

Giriş sağlamış görünüyor. Kart düşürmeye başlamak için BAŞLAT butonuna basıyoruz.

 oyunlar

Steam hesabı üzerinde olan bütün oyunlarınız için Senkronize ederek kaç oyundan kaç adet kart düşüleceği bilgisini vermektedir. İstediğiniz taktirde durdurabilir veya komple uygulamayı kapatabilirsiniz.

kartlar

Telefonumuzun veya Bluestacks üzerinden durum çubuğundan detaylı şekilde idle daddy hangi işlemleri yapacağını görebiliriz.

içerik

Ayarlar kısmından ProfilAvatar bölümüne geçebilirsiniz. Uygulamadan çıkmak için OK işaretine basarak çıkış yapabilirsiniz.

steam idle daddy oyunlar

Steam hesabınız da bulunan Oyunlar Kütüphanesi

steam idle kartlar

Telefon üzerinden kullanacaksanız eğer Veri Azaltma bölümünü On yaparak gidecek internetciklerinizi toplayabilirsiniz. Bir de Wifi ekran kapandığında kapanıyorsa eğer bu seçeneği de aktif ederek kapanmamasını sağlayabilirsiniz.

steam idle kart ayarları

Aile Pin‘i aktif ettiğiniz de aile paylaşımında olan oyunlara da erişim sağlamış olacaksınız.

steam kart ayar

Önemli olan noktadan biri Çevrimdışı kart düşürme olacaktır. steam idle daddy kart düşürme işlemi yaparken sürekli oyunlara gir çık yapmaktadır. Bu da steam üzerinde görünmektedir. Çevrimdışı kart düşürme yaparsanız oyunlardan giriş çıkışları göstermeyecektir. Bu da sizi rahata kavuşturacaktır. Kartlarını satmak istemediğiniz oyunları Karalisteye ekleyebilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir