AdBlocker Notify Kurulumu WordPress Eklentisi

Adblock bildiğimiz üzere reklam verenlerin korkulu rüyası diyebiliriz. Türkiye genelinde adblocker notify kurulumu, kullanıcısının bilincinde olan web site sahipleri bir çok yöntem geliştirmiştir. Bunlar neler ve bizim anlatacağım anlatımla hem görsel açıdan göz yormayan hemde kurulumu rahat olan wordpress altyapısında anlatım yapacağız.

Öncelikle kullanacağımız eklentinin adını öğrenmemiz gerekmekte size tavsiyemiz (Ad Blocker Notify). Bu bir wordpress altyapısına sahip web siteleri için eklentidir.

Ad Blocker Notify Kurulum

Öncelikle web sitenizin yönetim paneline giriş sağlayalım. Daha sonrasında Eklentiler > Yeni Ekle > Arama Kısmına > Ad Blocker Notify yazalım ve indirip etkinleştirelim..

adblcoker

Buradan eklenti ayarlarına giriş sağlayalım.

adblcoker notify

Daha sonrasında Modal Visual Options Kısmına Giriş sağlayalım.

adblocker

Bu kısımda sadece 1 seçeneğimiz olacak diğer kısmlar pro versiyon için geçerli ücretli almak isteyenler için hepimiz buradan 1. Seçelim.

adblocker notify

Görselin linkini aşşağıda sizlere vereceğim. O yüzden herhangi bir şekilde dolurmanıza gerek kalmamıştır. Görseli olduğu gibi eklerseniz daha hoş görüntü almaktayız fakat yazı yazmak isteyenler bu alanları doldurabilirler.

adblcok

Bu kısımdaki ayarları görselde ki şeklinde dolduralım ya da buton kısmını açabilirsiniz benzer biçimde ayarlamaları sağlayabilirsiniz. Bu şekilde olduğunda kullanıcılar hiç bir şekilde kapatamayacaklar F5 attıklarında yine adblock ihtarsı verecektir tek seçenekleri adblock kapatmak olacaktır.

adblocker notify

Bütün ayarları olduğu benzer biçimde yapmış olduktan sonra kontrol ettiğimizde karşımıza bu şekilde bir sayfa gelecektir ve diğer adblock eklentileri gibi kötü bir görüntü ile karşılaşmamaktayız aşşağıdaki kısımlarda bağlantıları bulabilirsiniz. adblocker notify kurulumu için aşağıdaki eklentiyi kurunuz.

Ad Blocker Notify Lite

İlgili Yazı:  Cilt Bakımı Nedir? Nasıl Yapılır? Püf Noktaları?

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir